FK Pěnčín-Turnov

Mladší žáci a starší přípravka

Get Adobe Flash player

V pondělí 28. 11. od 16:00 se na II. ZŠ (ul. 28. října, Turnov) koná trénink a schůzka rodičů dětí z náboru a šéftrenéra mládeže Petra Havla.

Turnaj okresních výběrů OFS U 11

 

Ve čtvrtek 21.dubna 2016 proběhne čtvrtý závěrečný turnaj okresních výběrů U 11 v rámci Libereckého fotbalového svazu na stadionu v Lomnici nad Popelkou (pořadatel OFS Semily). Na základě nominace výše uvedených oddílů a klubů jsou na tento turnaj zváni následující hráči:

Jakub Reichl, František Lukeš, Tadeáš Husenica (SK Semily), Martin Svoboda, Jakub Vancl (Sokol Martinice), Jáchym Šorf, Kryštof Brož, Jiří Opluštil, Patrik Rubeš, Štěpán Bakeš (FK Sedmihorky), Jan Štefan (SK Studenec), Tadeáš Kolner (Sokol Rovensko), Jindřich Třešňák (FK Turnov), Tomáš Valenta (FK Košťálov), náhradníci na telefon Adam Piry (FK Košťálov), Lukáš Jína (SK Semily), Lukáš Ron (Sokol Jablonec)

Realizační tým: Miroslav Klimenta, Petr Herz

Sraz všech hráčů v Lomnici nad Popelkou v 9.00

 

Turnaj okresních výběrů OFS U 12

V úterý 19.dubna 2016 proběhne čtvrtý závěrečný turnaj okresních výběrů U 12 v rámci Libereckého fotbalového svazu na stadionu v Lomnici nad Popelkou (pořadatel OFS Semily). Na základě nominace výše uvedených oddílů a klubů jsou na tento turnaj zváni následující hráči:

Joshua Marek, Erik Mareš, Robin Falkenberg, Sarah Pekařová (FK Turnov), Jakub Mlejnek, Martin Liška, Pavel Jíra, Sebastian Kapušník (Sokol Rovensko), Adam Kubát, Dan Žďárský, Dominik Hlaváč (Sokol Jablonec), Roman Valnoha, Attila Szabo (SK Studenec), David Parsi, Kryštof Hodr (FK Sedmihorky), náhradníci na telefon Šimon Urban (SK Studenec)

Realizační tým: Petr Herz, Martin Hrubý

Sraz všech hráčů v Lomnici nad Popelkou v 9.00

Turnaj okresních výběrů OFS U 12

Celý článek...

Na soustředění ve dnech 8. - 11. srpna jsou zatím přihlášeni tito hráči:

Joshua Marek, Pepa Matzke, Bárta T., Bárta S., Robin Falkenberg, Filip Radovský, Matěj Bradáč, Maxim Vajs, Jan Víšek, Erik Mareš, Knobloch R., Knobloch Z., Třešňák J., Třešňák V., Soukup M., Schmidt D., Rozkovec V., Kubín D., Plhal D., Hvizd T.

Mezinárodní turnaj v Lomnici n. P. a žákovké utkání s Arsenalem Česká Lípa.

Celý článek...

Kalendář akcí ZÁŘÍ

 

*vysvětlivky

starší+mladší žáci - výkop 9:30+11:15

starší přípravka - výkop 10:00

mladší přípravka - výkop 9:30

Tučně = domácí utkání

 

Hráči

Trenéři

STARŠÍ ŽÁCI
 
Vedoucí mužstva
Luděk Rozkovec
 
Trenér brankářů
Miroslav Soukup

 

Kondiční trenér

Roman Víšek

 

 MLADŠÍ ŽÁCI

 

Trenér

Petr Havel ml.

e-mail: petr.11havel@seznam.cz

 

MLADŠÍ ŽÁCI+STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Pavel Bárta

(roč. 2007 a mladší)

mob. 737 834 347

e-mail: barta.turnov@seznam.cz

 

MLADŠÍ ŽÁCI

Tomáš Mendlík

(roč. 2009 a mladší)

mob. 731 109 854

e-mail: morfeusneo@seznam.cz

Zpracoval Aleš Krejčík

2014; All Rights Reserved

TOPlist
Německý výrobce sportovní výživy Weider