FK Pěnčín-Turnov

Mladší žáci a starší přípravka

Get Adobe Flash player

Během minulého víkendu jsme měli velmi napjatý program a zvládli jsme ho velmi dobře.

Nejprve jsme se v sobotu statečně "porvali" se Slovanem, kdy jsme ze čtyř utkání získali jednu výhru. Poté přišel v neděli na řadu VTJ Rapid, jakožto vedoucí celek 1. A třídy mladších žáků. Nakonec sice byl nad naše síly, ale my jsme všem rodičům ukázali, že fotbal hrát umíme. Jako třešnička na dortu pak bylo pondělní utkání v Semilech, kdy jsme si poradili opět jako "mladší žáci" s místním celkem.

Pojizerská liga

FKP Turnov A - Slovan LBC A 3:11

Především hra v prvním poločase byla velmi špatná, v druhé půli jsme si ukázali, že se s tímto soupeřem dá hrát.

FKP Turnov A - Slovan LBC B 6:2

Výborný výkon od všech. Naše bránění a bojovnost se mi velmi líbila. Ještě jsme k tomu přidali branky a krásné akce v podání Matyho a Martina.

FKP Turnov B - Slovan LBC B 3:15

FKP Turnov B - Slovan LBC A 0:23

Mladší žáci - 1. A třída

FKP Turnov - VTJ Rapid LBC 4:5

Velmi dobrý výkon proti prvnímu celku, který byl až na jednoho hráče o rok starší než my. I když nám chyběl Pepa a Kuba, utkání jsme zvládli. Výborně do týmu zapadla Sára, která odjezdila v podstatě celý zápas a Josh. Ten si na stupnici od 1 - 10 zasloučí zcela jistě 10! Předvedl výborný výkon a ač o 2 roky mladší, nasázel soupeři hattrick. Byl jsem mile překvapen z naší hry a především toho, že jsme pokračovali v bojovnosti, i když jsme měli v nohách dvě utkání ze soboty.

SK Semily - FKP Turnov 0:8

Čekal jsme tři body, ale že budou až tak lehce, to opravdu ne. Je pravdou, že nám tam spadli dost laciné branky, ale co naplat, konečně jsme vystřelili a ukázalo se, že kdo nestřílí, nedává branky. Jsem rád za nulu na našem kontě obdržených branek a když se podíváme na tabulku, jsme jeden z nejlépe bránících týmů soutěže. Až k tomu přidáme klid v koncovce, věřím, že na jaře to bude ještě lepší. Přeci jen si zvykáme na větší a širší hřiště.

Také musím poděkovat rodičům, že zvládli nápor tří dnů na fotbale! :)