Get Adobe Flash player

Začátek v kraji neúspěšný. Šluknov odváží dvě výhry.

FK Pěnčín - Turnov "B" - FAŠV I 1:9 (1:4) - branka: Weis z pen.

FK Pěnčín - Turnov "A" - FAŠV I 3:7 (1:2) - branky: Soukup 2, Radovský

Hosté ze Šluknovského výběžku přijeli pouze s jedním družstvem a tak se odehrály pouze 2 utkání.

"B" mužstvo starší nezačalo sezónu vůbec dobře. Již v 8' "svítil" stav 0:3 pro dobře hrající hosty. Poté jsme korigovali brankou Weise z penalty. Ve zbytku utkání nás hosté jasně přehráli a nebýt Hvizda v brance, výsledek mohl být daleko větší.

„Áčko“: Do zápasu jsme vstoupili výborně hned z první akce jsme vsítili gól, autorem byl Martin Soukup. Od té doby jako kdyby si turnovští hráči mysleli, že to půjde samo, ale opak byl pravdou. Otěže zápasu převzali hosté. Kteří rychle skóre otočili ve svůj prospěch. Poločasový výsledek byl 1:2 pro hosty. Druhý poločas jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale bohužel soupeř naše chyby trestal. Hosté se dostali do hrůzostrašného vedení v poměru 1:7. Na konci zápasu jsme utkání korigovali dvěma góly, které vsítili Fíla Radovský a Martin Soukup. Utkání tedy skončilo 3:7 pro hosty ze Šluknova.
Hodnocení: Toto utkání se mi nehodnotí moc dobře, jelikož jsme prohráli. Pasáže v utkání nebyli špatné.. ale celkově jsme na výborně hrací celek hostí nestačili. I když snahu upřít nemůžeme. Nedá se nic dělat, musíme zvednout hlavy už ve čtvrtek nás čeká velmi silný tým z Jablonce nad Nisou.