Get Adobe Flash player

Tentokrát se na umělé trávě v Lomnici radovali obě dvě naše mužstva.

FK Turnov A - Nový Bor 5:3 (1:3)

Branky: Marek 2x, Falkenberg, Soukup, Třešňák V.

První minuty patřili hostům, kteří dvakrát utekli naší obraně a rázem jsme prohrávali 0:2. Aby toho nebylo málo, tak jsme nedokázali proměňovat naše šance před brankou soupeře. Kanonýr hostů Bret ještě navýšil ve 26. minutě stav utkání na 0:3. I tak jsme všichni věděli, že sílu týmu na otočení utkání stále máme. Obrat nastartoval ještě v první půli Josh. V "kabině" o přestávce nastalo fénování hráčů a důrazná domluva. Hned na začátku druhého poločasu snížil Falkenberg a vyrovnání ve 36. minutě dokonal Josh, kterému míč vybojoval agilní Fíla. Hosté stále hrozili pouze z brejků, ale tentokrát si naše obrana se všemi útoky poradila. Do vedení nás poslal martin Soukup po rohovém kopu a tečku za zápasem stanovil Vojta Třešňák. Jsem rád, že jsme utkání dokázali zvládnout i přes nepříznivý první poločas. Znovu jsme potvrdili sílu našeho mužstva.

9. Tanvaldsko 14 1 1 12 24:135 4

FK Turnov B - Lokomotiva Česká Lípa 8:5 (5:4)

Branky: Vajs 3x, Víšek 2x, Knobloch 2x, Plhal

Čekal nás houževnatý tým LOKO Česká Lípa, který měl o tři body více a v případě naší výhry jsme se na ně mohli bodově dotáhout. To se nám také povedlo, po celý zápas jsme byli kombinačně lepší. Mrzí mě neproměňování šancí a 4 obdržené góly v naší síti ( Pepa dva góly ještě chytil). Chtěl bych pochválit všechny kluky. Z individualit bych pak vyzdvihnul výkon Páťi Rajtrové a Zdendy Knoblocha. Doufám, že v příštím kole navážeme na tento výkon a znovu budeme bodovat.

1. Rovensko 12 11 0 1 102:23 33
2. Č. LÍPA 13 10 2 1 117:27 32
3. FK Jablonec/Podještědí 14 7 2 5 72:85 23
4. VTJ RAPID 12 7 0 5 91:41 21
5. LOKO Č. Lípa 12 3 1 8 71:89 10
6. Turnov 12 3 1 8 36:62 10
7. Semily/Bozkov 11 3 0 8 32:128 9
8. Tanvaldsko 12 2 0 10 43:109 6