FK Pěnčín-Turnov

Mladší žáci a starší přípravka

Get Adobe Flash player

Poslední mistrovské utkání sezóny jsme sehráli se značně oslabeným kádrem..

Výčet absencí: Třešňákovi, Radovský, Knobloch, Marek, Mastníková, Fišar, Trnka, Podzimek...

 

VTJ Rapid Liberec A - FKP Turnov A 5:0 (2:0)

Sestava: Lukač - Rozkovec, Soukup, Vendl, Rejman, Krejčí, Plhal, Vrba, Schmidt

Výsledek hovoří za vše. Za zmínku stojí jen dvě šance Rejmana. K absencím se přidal Pepa Vendl (kotník), Dan Schmidt (alergie) a Dominik Plhal (úder od soupeře). Jsem rád, že jsme utkání dohráli a soutěž tak zvládli zdárně dokončit. Z mého pohledu je hřiště "u vojáků" na hraně regulérnosti z pohledu velikosti a také co se týče šaten a sociálních zařízení. Dostat šatnu pro tři týmy (1x starší a 2x mladší) o velikosti značně malé je alarmující. Proto jsme raději volili šatnu mezi smrčky ve stínu. Sportu zdar a fotbalu zvláš'ť :)

 

VTJ Rapid Liberec B - FKP Turnov B 5:1 (1:1)

Branka: Koňák (as. Falkenberg)

Sestava: Matzke - Víšek, Pekařová, Mareš - Myslivec, Falkenberg, Hvizd, Mencl - Koňák, Vajs

 

Na hřišti menších rozměrů jsme sehráli sympatickou partii, která ovšem body nepřinesla. Soupeř hrál tradičně na hranici pravidel. V celé soutěži jsme se nesetkali s takto agresivně hrajícím soupeřem. Ale je nutno říct, že rozhodčí Řezáč utkání odřídil velmi dobře. Tento fakt by nám nedělal zas takové vrásky na čele, kdyby v průběhu utkání v důsledku agresivity soupeře nedošlo ke zranění Robina a Sáry. K tomu se přidaly potíže Aleše a možnost střídání byla velmi omezená. Celé utkání odehráli kromě Pepy také oba krajní obránci Honza Víšek s Erikem. Prakticky celých 60 minut i Roman. Hráčům děkujeme za jejich výkon, zejména hráčům ročníku 2005, kteří opět nakoukli do žákovské kategorie a týmu pomohli.

 

 

Samotné utkání začalo naší velkou příležitostí, kterou svými hlavičkami připravili Robin s Honzou M. Maxovi. V obrovské šanci ovšem zamířil vedle. První branku jsme vsítili my. Po přiťuknutí Robina Aleš levačkou (!) nezaváhal. Bohužel Robin byl po gólové přihrávce nešetrně dohrán soupeřem a prakticky do konce utkání byl mimo hru. Rapid do poločasu vyrovnal a výsledek asi odpovídal dění na hřišti.

Druhý poločas jsme se nadechli k náporu, vytvořili si několik šancí, leč bez výsledku. A jak už to ve fotbale někdy bývá, rozdílovou branku na 1:2 jsme inkasovali právě v době našeho největšího náporu. To soupeře pochopitelně nakoplo k větší aktivitě, naše hráče branka psychicky srazila dolů a rázem nám utkání začalo utíkat . V součtu s únavou a počtem zraněných jsme bohužel inkasovali další branky a odešli poraženi 1:5.

Děkujeme rodičům i hráčům za přístup k zápasům. Zejména rodiče roč. 2004 se letos nezastavili. Příští rok se ročník 2002 přesouvá do starších žáků (spojené mužstvo s Lomnicí). Ročník 2004 se přesouvá do mladších žáků a 23. 6. se tedy rozloučí s přípravkovským hřištěm. Příští rok tak budou mít pouze jeden zápas za víkend.

 

Kalendář akcí ZÁŘÍ

 

*vysvětlivky

starší+mladší žáci - výkop 9:30+11:15

starší přípravka - výkop 10:00

mladší přípravka - výkop 9:30

Tučně = domácí utkání

 

Hráči

Trenéři

STARŠÍ ŽÁCI
 
Vedoucí mužstva
Luděk Rozkovec
 
Trenér brankářů
Miroslav Soukup

 

Kondiční trenér

Roman Víšek

 

 MLADŠÍ ŽÁCI

 

Trenér

Petr Havel ml.

e-mail: petr.11havel@seznam.cz

 

MLADŠÍ ŽÁCI+STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Pavel Bárta

(roč. 2007 a mladší)

mob. 737 834 347

e-mail: barta.turnov@seznam.cz

 

MLADŠÍ ŽÁCI

Tomáš Mendlík

(roč. 2009 a mladší)

mob. 731 109 854

e-mail: morfeusneo@seznam.cz

Zpracoval Aleš Krejčík

2014; All Rights Reserved

TOPlist